Konto Kontakt
Teie ostukorv
Maksa kullerile lisatasuta
Vajate abi? Küsige AI-lt

GAMING TOOLITOOL HUZARO RANGER 6.0 RGB MESH

GAMING TOOLITOOL HUZARO RANGER 6.0 RGB MESH
GAMING TOOLITOOL HUZARO RANGER 6.0 RGB MESH
GAMING TOOLITOOL HUZARO RANGER 6.0 RGB MESH
GAMING TOOLITOOL HUZARO RANGER 6.0 RGB MESH
GAMING TOOLITOOL HUZARO RANGER 6.0 RGB MESH
GAMING TOOLITOOL HUZARO RANGER 6.0 RGB MESH
GAMING TOOLITOOL HUZARO RANGER 6.0 RGB MESH
GAMING TOOLITOOL HUZARO RANGER 6.0 RGB MESH
GAMING TOOLITOOL HUZARO RANGER 6.0 RGB MESH
GAMING TOOLITOOL HUZARO RANGER 6.0 RGB MESH
GAMING TOOLITOOL HUZARO RANGER 6.0 RGB MESH
GAMING TOOLITOOL HUZARO RANGER 6.0 RGB MESH
130,99 €
Lastele mõeldud mänguritool HUZARO RANGER 6.0 RGB MESHVärv: mustTootetüüp: tugitoolKõrgus: 117.000Laius: 61.000Kasutuskoht: 105.000Jalgade arv: 2 x USB 3.0, 5.000Jalatüüp: 1642.000Kokkupanek: 1Muud omadused: 359.000Maks. kandevõime: 130.0007 ventilaatorit 120mm/140 mmSuurus: LapsedIstme sügavus: 50.... Loe edasi
Laos OtsasOtsas Kood 320754 Tootja HUZARO Mudel HZ-Ranger 6.0 RGB Mesh Garantii 2 aastat

Tarne ja tagastus

Lastele mõeldud mänguritool HUZARO RANGER 6.0 RGB MESH

Värv: must
Tootetüüp: tugitool
Kõrgus: 117.000
Laius: 61.000
Kasutuskoht: 105.000
Jalgade arv: 2 x USB 3.0, 5.000
Jalatüüp: 1642.000
Kokkupanek: 1
Muud omadused: 359.000
Maks. kandevõime: 130.000
7 ventilaatorit 120mm/140 mm
Suurus: Lapsed
Istme sügavus: 50.000
Stiil: mänguritele
Materjal: ökonahk
Seljatoe kõrgus: 73.000
Mudel: Huzaro Ranger 6.0

Hinnaajalugu pole veel saadaval
Kogume veel selle toote piisavalt igapäevaseid hinnaandmeid.

Populaarsed tooted selles kategoorias

Tere, olen DistriNode’i AI-assistent. Aitan leida tooteid, võrrelda valikuid, koostada pakkumise PDF-i või avada tugipäringu.